Wizyt
Dzisiaj: 3
Wszystkich: 21466
STAT4U

O nas/About us

Nazwa naszej hodowli wzięła się z połączenia PIEV od Citta della Pieve we Włoszech w 2012r, gdzie się poznaliśmy oraz AMORE, czyli po włosku miłość :)

Jesteśmy Klaudia i Lech, narzeczeństwo z Warszawy
Nasza przygoda z kotami rozpoczęła się jeszcze w dzieciństwie. Klaudia przed hodowlą była prawie przez 2 lata wolontariuszką różnych fundacji pomagającym kotom, gdzie zdobyła duże doświadczenie w leczeniu, oswajaniu i socjalizacji kotów. Znalazła też wielu kotom nowe wspaniałe domy, a Socia, czyli jedna z podopiecznych została u niej na stałe. 


Nasza hodowla została zarejestrowana 20.03.2013r. Jesteśmy zarejestrowani w Cat Club Feniks należącym do Felis Polonia (FPL) podlegającego pod FIFe. Od 18.11.2019 należymy również do Polskiego Związku Felinologicznego, który podlega pod World Cat Federation (WCF). FIFe oraz WCF należą do World Cat Congress.

Klaudia była ponad rok stewardem na wielu wystawach kotów, jak również sporo wystawiała swoje koty. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i seminariach dot. hodowli kotów.
Jako jedna z 3. pierwszych osób z Polski ukończyła kurs PawPeds G1 i G2 (oraz rozpoczęla G3, ale brak czasu związany z narodzinami syna nie pozwolił na ukończenie). 

Nasza hodowla jest hodowlą karmiącą 100% BARF oraz Whole Prey.

02.10.2015 do naszej rodziny dołączył nowy wielbiciel kotów - Tadek.

01.03.2016r otworzyliśmy własną działalność gospodarczą - Warsaw Short Term Apartments.

22.09.2017 do naszej rodziny dołączył kolejny nowy wielbiciel kotów - Rysio.

Zachęcamy do kontaktu z nami :)

Facebook